MR25H40DF
DigiKey raktári szám
819-MR25H40DF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MR25H40DF
Leírás
IC RAM 4MBIT SPI 40MHZ 8DFN
Vevői azonosító
Részletes leírás
MRAM (magnetorezisztív RAM) Memória IC 4Mbit SPI 40 MHz 8-DFN-EP, Small Flag (5x6)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MR25H40DF modellek
Kategória
Memória interfész
SPI
Gyrt.
Órajelfrekvencia
40 MHz
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (TA)