PE014006 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Raktáron: 0
Adatlap
Új termék
Ehhez nincs kép: PE014006
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PE014006
DigiKey raktári szám
1111-PE014006-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PE014006
Leírás
GENERAL PURPOSE RELAYS SPDT 5AMP
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 6VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
EDA / CAD modellek
PE014006 modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyrt.
Végződtetés módja
Sorozat
Védettség
szigetelt - árnyékolt
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
4,5VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
0,6VDC
Rögzítés módja
Bekapcsolási idő
8 ms
Tekercs feszültsége
Kikapcsolási idő
8 ms
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram
5 A
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Kapcsolási feszültség
400VAC - max.
Tanúsítvány
cURus, VDE
Max. kapcsolt teljesítmény
2000VA
Relé típusa
Tekercsáram
34.8 mA
Tekercs ellenállása
172 Ohms