TXM-433-LC_View2
TXM-433-LC
DigiKey raktári szám
TXM-433-LC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TXM-433-LC
Leírás
RF TX IC ASK/OOK 433MHZ 8SMD MOD
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF adó ASK, OOK 433MHz -4dBm ~ 4dBm 5kbps Fogazott antenna 8-SMD modul
Adási áram
5,2mA
Alkatrész státusza
Elavult
Tápfeszültség
2,7V ~ 5,2V
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C
Frekvencia
433MHz