ANT-DB1-LPD-125
DigiKey raktári szám
343-ANT-DB1-LPD-125-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-DB1-LPD-125
Leírás
RF ANT 2.4&5GHZ WHP PNL HING UFL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz, 5GHz ISM, U-NII, WiFi, WLAN Ostorantenna, Dönthető RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz 2,8dB, 4,5dB U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 panelre szerelhető
EDA / CAD modellek
ANT-DB1-LPD-125 modellek
Kategória
VSWR
1,5
Gyártó
TE Connectivity Linx
Reflexiós veszteség
-14,7dB, -14,2dB
Sorozat
Erősítés
2,8dB, 4,5dB
Csomagolás
Tasak
Max. teljesítmény
10 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 125mm
RF család / szabvány
WiFi
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz, 5GHz
Max. magasság
4,134" (105,00mm)
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz