ANT-2.4-LCW-RPS
DigiKey raktári szám
ANT-2.4-LCW-RPS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-2.4-LCW-RPS
Leírás
2.4GHZ DIPOLE ANTENNA RP-SMA
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,45GHz ISM, U-NII, WiFi, WLAN Ostorantenna, Dönthető RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 2,8dBi RP-SMA apa Csatlakozórögzítő
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-2.4-LCW-RPS modellek
VSWR
1,9
Csomagolás
Tasak
Erősítés
2,8dBi
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, általános ISM, WiFi
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Max. magasság
3,272" (83,10mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,45GHz
Felhasználás
ISM, U-NII, WiFi, WLAN
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz