A24-HABUF-P5I
DigiKey raktári szám
A24-HABUF-P5I-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A24-HABUF-P5I
Leírás
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR U.FL FEM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz Ostorantenna, Egyenes RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 2,1dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 panelre szerelhető
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Digi
VSWR
2
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
2,1dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
1 W
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz
Max. magasság
4,114" (104,50mm)