ANT-915-IPW1-RPS
DigiKey raktári szám
343-ANT-915-IPW1-RPS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-915-IPW1-RPS
Leírás
RF ANT 915MHZ HINGED WHIP RPSMA
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
915MHz 802.11ah, HaLow, ISM, LoRaWAN, LPWA, Wi-Fi Ostorantenna, Dönthető/forgatható RF antenna 902MHz ~ 930MHz 2,7dBi RP-SMA Csatlakozórögzítő
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-915-IPW1-RPS modellek
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
TE Connectivity Linx
VSWR
1,8
Sorozat
Reflexiós veszteség
-10,9dB
Csomagolás
Tasak
Erősítés
2,7dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
2 W
RF család / szabvány
általános ISM
Végződtetés
RP-SMA
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Védettség
IP67
Frekvencia (közép / sáv)
915MHz
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvenciatartomány
902MHz ~ 930MHz
Max. magasság
7,992" (203,00mm)