ANT-916-PW-QW
DigiKey raktári szám
ANT-916-PW-QW-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-916-PW-QW
Leírás
RF ANT 916MHZ WHIP STR CAB PAN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
915MHz ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox Ostorantenna, Egyenes RF antenna 865MHz ~ 965MHz 1,8dBi forraszanyag panelre szerelhető
VSWR
1,9
Sorozat
Erősítés
1,8dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Kábel - 216mm
Végződtetés
forraszanyag
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
3,150" (80,00mm)
Frekvencia (közép / sáv)
915MHz
Felhasználás
ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox
Frekvenciatartomány
865MHz ~ 965MHz