ANT-868-WRT-SMA
DigiKey raktári szám
ANT-868-WRT-SMA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-868-WRT-SMA
Leírás
RF ANT 868MHZ DOME SMA ML PNL MT
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
800MHz, 850MHz ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox kupola RF antenna 855MHz ~ 880MHz 1,5dBi SMA apa panelre szerelhető
EDA / CAD modellek
ANT-868-WRT-SMA modellek
VSWR
1,9
Sorozat
Erősítés
1,5dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Kábel - 216mm
Végződtetés
SMA apa
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,433" (11,00mm)
Frekvencia (közép / sáv)
800MHz, 850MHz
Felhasználás
ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox
Frekvenciatartomány
855MHz ~ 880MHz