ANT-433-CW-HWR-RPS nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taoglas Limited
Raktáron: 5
Adatlap
Similar
Taoglas Limited
Raktáron: 0
Adatlap
433MHz Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek Ostorantenna, Dönthető RF antenna 418MHz ~ 448MHz 1,1dBi RP-SMA apa Csatlakozórögzítő
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ANT-433-CW-HWR-RPS
DigiKey raktári szám
ANT-433-CW-HWR-RPS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-433-CW-HWR-RPS
Leírás
RF ANT 433MHZ WHIP TILT RP-SMA
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ANT-433-CW-HWR-RPS modellek
Kategória
Antenna típusa
Ostorantenna, Dönthető
Gyártó
TE Connectivity Linx
Sávok száma
1
Sorozat
VSWR
2
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
1,1dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
RP-SMA apa
RF család / szabvány
általános ISM
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
5,591" (142,00mm)
Frekvencia (közép / sáv)
433MHz
Felhasználás
Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek
Frekvenciatartomány
418MHz ~ 448MHz