ANT-433-CW-HWR-SMA
DigiKey raktári szám
ANT-433-CW-HWR-SMA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-433-CW-HWR-SMA
Leírás
RF ANT 433MHZ WHIP TILT SMA MALE
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
433MHz Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek Ostorantenna, Dönthető RF antenna 418MHz ~ 448MHz 1,1dBi SMA apa Csatlakozórögzítő
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-433-CW-HWR-SMA modellek
Kategória
Antenna típusa
Ostorantenna, Dönthető
Gyártó
TE Connectivity Linx
Sávok száma
1
Sorozat
VSWR
2
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
1,1dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
SMA apa
RF család / szabvány
általános ISM
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
5,591" (142,00mm)
Frekvencia (közép / sáv)
433MHz
Felhasználás
Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek
Frekvenciatartomány
418MHz ~ 448MHz