FLEXI-SMA90-433
DigiKey raktári szám
FLEXI-SMA90-433-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FLEXI-SMA90-433
Leírás
RF ANT 433MHZ WHIP TILT SMA MALE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
433MHz Ostorantenna, Dönthető RF antenna SMA apa Csatlakozórögzítő
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
RF Solutions
VSWR
Végződtetés
SMA apa
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
5,354" (136,00mm)
Frekvencia (közép / sáv)
433MHz