YFF31AH2A104MT0Y0N
DigiKey raktári szám
445-175374-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-175374-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-175374-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
YFF31AH2A104MT0Y0N
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 100V 1206
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF Átvezető kondenzátor 100V 10 A 1206 (3216 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
YFF31AH2A104MT0Y0N modellek
Kategória
Áram
10 A
Gyártó
TDK
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Beiktatási veszteség
40dB / 7MHz ~ 2GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
átvezetéses
Tokozás
1206 (3216 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Kapacitás
0.1 µF
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,059" (1,50mm)
Névleges feszültség
100V