NFM18PC104R1C3D
DigiKey raktári szám
490-6969-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-6969-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-6969-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM18PC104R1C3D
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 16V 0603
Részletes leírás
0.1 µF Átvezető kondenzátor 16V 2 A 30mohm 0603 (1608 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFM18PC104R1C3D modellek
Kategória
Áram
2 A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
30mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Kapacitás
0.1 µF
Max. magasság
0,028" (0,70mm)
Tűrés
±20%
Alap típusszám
Névleges feszültség
16V