YFF31HC2A104MT000N
DigiKey raktári szám
445-16150-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-16150-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-16150-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
YFF31HC2A104MT000N
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 100V 1206
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF Átvezető kondenzátor 100V 10 A 1,5mohm 1206 (3216 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
YFF31HC2A104MT000N modellek
Kategória
Áram
10 A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,5mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Beiktatási veszteség
40dB / 7MHz ~ 2GHz
Kapacitás
0.1 µF
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,057" (1,45mm)
Névleges feszültség
100V