YFF21AC1C474MT0Y0N
DigiKey raktári szám
445-175335-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-175335-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-175335-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
YFF21AC1C474MT0Y0N
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 16V 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.47 µF Átvezető kondenzátor 16V 1 A 0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
YFF21AC1C474MT0Y0N modellek
Kategória
Áram
1 A
Gyártó
TDK
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Beiktatási veszteség
30dB / 400kHz ~ 3GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
átvezetéses
Tokozás
0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Kapacitás
0.47 µF
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,039" (1,00mm)
Névleges feszültség
16V