BLM18RK102SN1D
DigiKey raktári szám
490-5228-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5228-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5228-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18RK102SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 200mA 800mohm
EDA / CAD modellek
BLM18RK102SN1D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
800mohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
200mA