SLF7045T-331MR25-PF
DigiKey raktári szám
445-2022-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-2022-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-2022-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SLF7045T-331MR25-PF
Leírás
FIXED IND 330UH 370MA 888 MOHM
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 370 mA 888mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SLF7045T-331MR25-PF modellek
Kategória
Telítési áram
250mA
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
888mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,276" H. x 0,276" Sz. (7,00mm x 7,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,189" (4,80mm)