APCF00070745331K00
DigiKey raktári szám
553-APCF00070745331K00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
APCF00070745331K00
Leírás
FIXED IND 330UH 370MA 740 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µH árnyékolt Induktor 370 mA 740mohm Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
740mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±10%
Méretek
0,276" H. x 0,276" Sz. (7,00mm x 7,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,189" (4,80mm)
Telítési áram
250mA