VLS6045EX-331M
DigiKey raktári szám
445-180926-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-180926-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-180926-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VLS6045EX-331M
Leírás
FIXED IND 330UH 470MA 1.44 OHM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 470 mA 1,44ohm Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VLS6045EX-331M modellek
Kategória
Telítési áram
500mA
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,44ohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,236" H. x 0,236" Sz. (6,00mm x 6,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,177" (4,50mm)