MPZ2012S300ATD25
DigiKey raktári szám
445-MPZ2012S300ATD25TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MPZ2012S300ATD25CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MPZ2012S300ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ2012S300ATD25
Leírás
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 6A 10mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MPZ2012S300ATD25 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
6A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
10mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Szűrő típusa
Tápvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Impedancia / frekvencia
30 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)