SRF2012A-361YA
DigiKey raktári szám
SRF2012A-361YATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRF2012A-361YACT-ND - Vágott szalag (CT)
SRF2012A-361YADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF2012A-361YA
Leírás
CMC 300MA 2LN 360 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 360 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 500mohm
EDA / CAD modellek
SRF2012A-361YA modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,055" (1,40mm)
Impedancia / frekvencia
360 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
300mA