MPZ2012S102AT000
DigiKey raktári szám
445-MPZ2012S102AT000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MPZ2012S102AT000CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MPZ2012S102AT000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ2012S102AT000
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 1,5A 150mohm
EDA / CAD modellek
MPZ2012S102AT000 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
150mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz