MPZ1608S102ATA00
DigiKey raktári szám
445-MPZ1608S102ATA00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MPZ1608S102ATA00CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MPZ1608S102ATA00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ1608S102ATA00
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 800mA 300mohm
EDA / CAD modellek
MPZ1608S102ATA00 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
800mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
300mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz