MMZ1005Y241CTD25
DigiKey raktári szám
445-172799-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-172799-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-172799-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMZ1005Y241CTD25
Leírás
FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
240 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 300mA 260mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MMZ1005Y241CTD25 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
260mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Impedancia / frekvencia
240 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)