AP2112R5A-3.3TRG1
DigiKey raktári szám
31-AP2112R5A-3.3TRG1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP2112R5A-3.3TRG1CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP2112R5A-3.3TRG1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP2112R5A-3.3TRG1
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 600MA SOT89-5
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 600mA SOT-89-5
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
80 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (100Hz ~ 1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
SOT-89-5/6
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-89-5
Dropout feszültség (max.)
0,4V / 600mA