MEM1608P75R0T001
DigiKey raktári szám
445-MEM1608P75R0T001TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MEM1608P75R0T001CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MEM1608P75R0T001DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MEM1608P75R0T001
Leírás
FILTER LC(PI) 75MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LC (Pi) EMI szűrő 3rd Rendelés Aluláteresztő 1 Csatorna 100 mA 0603 (1608 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MEM1608P75R0T001 modellek
Kategória
Csillapítás
20dB / 300MHz ~ 2GHz
Gyártó
TDK
Áram
100 mA
Sorozat
ESD védelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
Adatvezetékek mobil eszközökhöz
Típus
Aluláteresztő
Névleges feszültség
10V
Szűrési fokszám
3rd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
LC (Pi)
Tokozás
0603 (1608 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Csatornák száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Középfrekvencia / vágási frekvencia
75MHz (vágási)
Magasság
0,028" (0,70mm)