MEM1608D201RT001
DigiKey raktári szám
445-8957-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-8957-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-8957-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MEM1608D201RT001
Leírás
FILTER LC(T) 200MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LC (T típus) EMI szűrő 2nd Rendelés Aluláteresztő 1 Csatorna 200 mA 0603 (1608 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MEM1608D201RT001 modellek
Kategória
Áram
200 mA
Gyártó
TDK
ESD védelem
No
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Adatvezetékek mobil eszközökhöz
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges feszültség
6,3V
Típus
Aluláteresztő
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrési fokszám
2nd
Tokozás
0603 (1608 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Technológia
LC (T típus)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Csatornák száma
1
Magasság
0,028" (0,70mm)
Középfrekvencia / vágási frekvencia
200MHz (vágási)