MEM1608P35R0T001
DigiKey raktári szám
445-8963-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-8963-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-8963-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MEM1608P35R0T001
Leírás
FILTER LC(PI) 35MHZ SMD
Részletes leírás
LC (Pi) EMI szűrő 3rd Rendelés Aluláteresztő 1 Csatorna 100 mA 0603 (1608 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
MEM1608P35R0T001 modellek
Kategória
Csillapítás
20dB / 90MHz ~ 2GHz
Áram
100 mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges feszültség
10V
Szűrési fokszám
3rd
Technológia
LC (Pi)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Középfrekvencia / vágási frekvencia
35MHz (vágási)
Magasság
0,028" (0,70mm)