FS1603-5000-AL
DigiKey raktári szám
445-FS1603-5000-ALTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-FS1603-5000-ALCT-ND - Vágott szalag (CT)
445-FS1603-5000-ALDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FS1603-5000-AL
Leírás
TDK MPOL POWER MODULE, 5.0V
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 3A 4,5V - 16V Bemenet
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
Gyrt.
Max. kimeneti áram
3A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
15 W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Állítható kimenet, hűtőborda
Típus
Nem izolált PoL modul
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Tokozás
17-SMD modul
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Méretek
0,13" H. x 0,13" Sz. x 0,05" M. (3,3mm x 3,3mm x 1,4mm)