FS1606-0600-AL
DigiKey raktári szám
445-FS1606-0600-ALTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-FS1606-0600-ALCT-ND - Vágott szalag (CT)
445-FS1606-0600-ALDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FS1606-0600-AL
Leírás
TDK MPOL POWER MODULE, 0.60V
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 600mV 6A 4,2V - 16V Bemenet
Max. kimeneti áram
6A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
4 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség (min.)
4,2V
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Méretek
0,13" H. x 0,13" Sz. x 0,05" M. (3,3mm x 3,3mm x 1,4mm)