FS1604-2500-AL
DigiKey raktári szám
445-FS1604-2500-ALTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-FS1604-2500-ALCT-ND - Vágott szalag (CT)
445-FS1604-2500-ALDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FS1604-2500-AL
Leírás
TDK MPOL POWER MODULE, 2.5V
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 2,5V 4A 4,2V - 16V Bemenet
Max. kimeneti áram
4A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
10 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség (min.)
4,2V
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Méretek
0,13" H. x 0,13" Sz. x 0,05" M. (3,3mm x 3,3mm x 1,4mm)