C2012C0G1H332J060AA
DigiKey raktári szám
445-7509-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-7509-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-7509-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C2012C0G1H332J060AA
Leírás
CAP CER 3300PF 50V C0G 0805
Vevői azonosító
Részletes leírás
3300 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C2012C0G1H332J060AA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,030" (0,75mm)