C2012C0G1H332J125AA
DigiKey raktári szám
445-1333-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-1333-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-1333-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C2012C0G1H332J125AA
Leírás
CAP CER 3300PF 50V C0G 0805
Vevői azonosító
Részletes leírás
3300 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
C2012C0G1H332J125AA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)