CGJ4C2C0G1H332J060AA | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CGJ4C2C0G1H332J060AA |
Leírás | CAP CER 3300PF 50V C0G 0805 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 3300 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CGJ4C2C0G1H332J060AA modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Felhasználás |
Alkatrész státusza Elavult | Rögzítés módja |
Kapacitás | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Tűrés ±5% | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,030" (0,75mm) |