B82793C0113N201
DigiKey raktári szám
495-5774-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-5774-1-ND - Vágott szalag (CT)
495-5774-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B82793C0113N201
Leírás
CMC 11UH 800MA 2LN SURFACE MOUNT
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
11 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 800mA DCR 80mohm (tipikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B82793C0113N201 modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
80mohm (tipikus)
Gyártó
TDK
Névleges DC feszültség
80V
Sorozat
Névleges AC feszültség
42V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,280" H. x 0,236" Sz. (7,10mm x 6,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,189" (4,80mm)
Induktivitás / frekvencia
11 µH @ 100 kHz
Tokozás
vízszintes, 4 sirályszárny
Névleges áram (max.)
800mA