CPFC74NP-PS02H2A20
DigiKey raktári szám
308-1559-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
308-1559-1-ND - Vágott szalag (CT)
308-1559-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPFC74NP-PS02H2A20
Leírás
CMC 2A 2LN 200 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 200 Ohms @ 20 MHz 2A DCR 120mohm (tipikus)
Kategória
Impedancia / frekvencia
200 Ohms @ 20 MHz
Gyártó
Sumida America Components Inc.
Névleges áram (max.)
2A
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
120mohm (tipikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,374" H. x 0,224" Sz. (9,50mm x 5,70mm)
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,200" (5,08mm)