B82790C0113N201
DigiKey raktári szám
495-4413-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-4413-1-ND - Vágott szalag (CT)
495-4413-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B82790C0113N201
Leírás
CMC 11UH 500MA 2LN SMD AEC-Q200
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
11 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 500mA DCR 80mohm (tipikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B82790C0113N201 modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
80mohm (tipikus)
Gyártó
TDK
Névleges DC feszültség
80V
Sorozat
Névleges AC feszültség
42V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Szűrő típusa
Jelvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
2
Méretek
0,280" H. x 0,236" Sz. (7,10mm x 6,00mm)
Induktivitás / frekvencia
11 µH @ 100 kHz
Max. magasság
0,205" (5,20mm)
Névleges áram (max.)
500mA