LTA1VS16B-351-R
DigiKey raktári szám
283-LTA1VS16B-351-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-LTA1VS16B-351-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-LTA1VS16B-351-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTA1VS16B-351-R
Leírás
TRANSF ETHERNET LAN 350UH
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
350µH Impulzustranszformátor 1CT:1CT Felületszerelt
Kategória
Rögzítés módja
Felületszerelt
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Méretek
0,500" H. x 0,280" Sz. (12,70mm x 7,10mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. magasság (beültetve)
0,252" (6,40mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Transzformátor típusa
LAN 10/100 Base-TX
Típusjelölés
autóipar
Induktivitás
350µH