DR331-113BE
DigiKey raktári szám
DR331-113BETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DR331-113BECT-ND - Vágott szalag (CT)
DR331-113BEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DR331-113BE
Leírás
CMC 11UH 500MA 2LN SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
11 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 500mA DCR 120mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DR331-113BE modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
120mohm
Gyártó
Bourns Inc.
Névleges DC feszültség
80V
Sorozat
Névleges AC feszültség
42V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 135°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,287" H. x 0,213" Sz. (7,30mm x 5,40mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,197" (5,00mm)
Induktivitás / frekvencia
11 µH @ 100 kHz
Tokozás
vízszintes, 4 lapos kivezetés
Névleges áram (max.)
500mA