B82786C0513H002
DigiKey raktári szám
495-B82786C0513H002TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-B82786C0513H002CT-ND - Vágott szalag (CT)
495-B82786C0513H002DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B82786C0513H002
Leírás
CMC 51UH 200MA 2LN 2.6KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
51 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 2.6 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 700mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
700mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Szűrő típusa
Jelvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
2
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
2.6 kOhms @ 10 MHz
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Induktivitás / frekvencia
51 µH @ 100 kHz