ACE1V3225-510-R
DigiKey raktári szám
283-ACE1V3225-510-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-ACE1V3225-510-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-ACE1V3225-510-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACE1V3225-510-R
Leírás
CMC 51UH 200MA 2LN 2.6KOHM SMD
Részletes leírás
51 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 2.6 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 700mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
700mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
2.6 kOhms @ 10 MHz
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Induktivitás / frekvencia
51 µH @ 100 kHz