B32923P3105K000
DigiKey raktári szám
495-B32923P3105K000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32923P3105K000
Leírás
FILM CAP MKP X2 - 125C, 1UF 10%
Részletes leírás
1 µF Fóliakondenzátor 305V 630V Polipropilén (PP) Radiális
EDA / CAD modellek
B32923P3105K000 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
1,043" H. x 0,433" Sz. (26,50mm x 11,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,807" (20,50mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Névleges AC feszültség
305V
Névleges DC feszültség
630V