B32923C3105K000
DigiKey raktári szám
495-6918-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32923C3105K000
Leírás
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF Fóliakondenzátor 305V 630V Polipropilén (PP) Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B32923C3105K000 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
1,043" H. x 0,433" Sz. (26,50mm x 11,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,807" (20,50mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Névleges AC feszültség
305V
Felhasználás
EMI, RFI-elfojtás
Névleges DC feszültség
630V