890414026007CS
DigiKey raktári szám
732-890414026007CS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
890414026007CS
Leírás
WCAP-FTXH THB X2 FILM CAPACITORS
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF Fóliakondenzátor 310V 630V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
890414026007CS modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Tálca
Méretek
1,024" H. x 0,433" Sz. (26,00mm x 11,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,803" (20,40mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Névleges AC feszültség
310V
Felhasználás
EMI, RFI-elfojtás
Névleges DC feszültség
630V