ALC2012H-381-2P-T05G
DigiKey raktári szám
445-ALC2012H-381-2P-T05GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-ALC2012H-381-2P-T05GCT-ND - Vágott szalag (CT)
445-ALC2012H-381-2P-T05GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALC2012H-381-2P-T05G
Leírás
CMC 300MA 2LN 380 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 380 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 500mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Impedancia / frekvencia
380 Ohms @ 100 MHz