ACM2012H-381-2P-T05
DigiKey raktári szám
445-180340-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-180340-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-180340-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM2012H-381-2P-T05
Leírás
CMC 300MA 2LN 380 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 380 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 500mohm
EDA / CAD modellek
ACM2012H-381-2P-T05 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
20V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Impedancia / frekvencia
380 Ohms @ 100 MHz