ACT1210-110-2P-TL00
DigiKey raktári szám
445-172387-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-172387-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-172387-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACT1210-110-2P-TL00
Leírás
CMC 11UH 300MA 2LN 550 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
11 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 550 Ohms @ 10 MHz 300mA DCR 400mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Méretek
0,154" H. x 0,098" Sz. (3,90mm x 2,50mm)
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Impedancia / frekvencia
550 Ohms @ 10 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Induktivitás / frekvencia
11 µH @ 100 kHz