ACT1210-101-2P-TL00
DigiKey raktári szám
445-172386-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-172386-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-172386-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACT1210-101-2P-TL00
Leírás
CMC 100UH 150MA 2LN 5.1KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 5.1 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 1,5ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACT1210-101-2P-TL00 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
150mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,5ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,154" H. x 0,098" Sz. (3,90mm x 2,50mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Impedancia / frekvencia
5.1 kOhms @ 10 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Induktivitás / frekvencia
100 µH @ 100 kHz