ACM90V-152-2PL-TL00
DigiKey raktári szám
445-ACM90V-152-2PL-TL00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-ACM90V-152-2PL-TL00CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-ACM90V-152-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM90V-152-2PL-TL00
Leírás
CMC 3.6A 2LN 1.5KOHM SMD AECQ200
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1.5 kOhms @ 100 MHz 3,6A DCR 16mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACM90V-152-2PL-TL00 modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
16mohm
Gyártó
TDK
Névleges DC feszültség
80V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,354" H. x 0,276" Sz. (9,00mm x 7,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,177" (4,50mm)
Impedancia / frekvencia
1.5 kOhms @ 100 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
3,6A